Hmyzí domek Produkční rostliny Ukázka vinice a péče o ni Ukázka pnoucích rostlin Ukázka vyvýšených záhonů Bylinková šachovnice Zázemí ateliéru Paravany Štěrkový záhon Ukázka nášlapů Kvetoucí trvalkové záhony Umění v zahradě Kombinace materiálů a květin Mobiliář Ukázka zpevněných povrchů Živé ploty


Splnili jsme si sen...

Sen o zahradě, kde bude všechno, co vám chceme ukázat. Na malém prostoru jsme pro vás vytvořili ukázkovou zahradu, plnou inspirace, ukázek pěstování rostlin nebo použití různých materiálů a prvků, které v našich návrzích a realizacích rádi využíváme.

V zahradě jsou k vidění ukázkové záhony, které představují nejčastěji žádané a využívané kombinace rostlin na zahradách. Protože často řešíte odclonění, vymysleli jsme pro vás příklady stálezelených živých plotů, ukázky pnoucích rostlin i dřevěných paravánů. Zahrada ale není jen o kytičkách, důležitá je i její neživá část. Proto jsme připravili vzorové nášlapy, příklady zpevněných povrchů nebo kamennou zídku.

Pěstební plochy jsou na zahradách velice žádané, tak jsme nachystali ukázky vyvýšených záhonů, keřů s jedlými plody, a dokonce i bylinkovou šachovnici. Do našich zahrad se snažíme vnášet i život. Umístili jsme sem proto dekorativní prvky jako uměleckou instalaci květinové víly nebo designový hmyzí domek.